Pavel Surý: Fotovýstava v Brně, Tišnovské noviny 8/2005

1. prosince 2006 v 1:05 |  ART
Po samostatných výstavách v Tišnově a Dolních Kounicích (zmiňuji i skupinové v Železném a Rosa coeli) vystavuje tentokrát David Fadinger práce své i svého dědečka v Brně, a to ve značkové prodejně FOMA na Moravském náměstí 13.
Tato výstava slučuje předchozí expozice, na desateru panelů je rozšířené pařížské pásmo vedle nostalgie let 60. Právě nabízené rozšíření témat je přínosné a zvolené motivy jsou tím ucelenější a celkově prokreslenější.
Je dobře, že se město Tišnov prezentuje i tímto způsobem, za pětileté éry této pracovně-odborné galerie je prvým vystavujícím Tišnovákem. Zájemci i kritikové mají možnost shlédnutí po celý měsíc duben, další příležitost budou hody v Senticích, kde bude David Fadinger vystavovat v tamní mateřské škole nejen s Milošem Sonnym Halasem.
Pavel Surý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FloraCARR FloraCARR | E-mail | Web | 3. dubna 2012 v 19:39 | Reagovat

When you're in not good state and have got no cash to get out from that, you would have to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a>. Just because that will aid you emphatically. I get consolidation loans every single year and feel OK just because of that.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama