KMa: Kurosawa, Girod, Truffaut

20. září 2006 v 15:32 | faced |  FiLM
Akira Kurosawa: Nora inu (1949) (csfd)
Tokio po druhé světové válce. Mladý detektiv kriminální policie Murakami je v autobusu okraden o pistoli. Rozzuřený a zahanbený se pokouší zbraň najít a získat zpět - ale bez úspěchu. Pomocnou ruku mu nabídne starší a moudřejší detektiv Sato, s nímž pak společně stopují pachatele ostudné krádeže. Brzy jsou totiž nalezeny oběti zabité kulkami z Murakamiho zbraně… (KMa)
DVD 9, délka: 2:03, obraz: 1.3:1 černobílý, zvuk: japonský AC3 2.0, titulky: české
Francis Girod: Le Bon plaisir (1984) (csfd)
Byl jednou jeden prezident a ten měl tajemství, tajemství o jednom dopise a o jedné milence. Ta milenka měla tajemství o jejich synovi, jehož porodila v cizině. A ta tajemství vydržela plných deset let. Pan prezident sice není zrovna šťastně ženatý, ale pravda o levobočku hrozí politickým skandálem, a je tudíž třeba jednat. Co takhle ubytovat milenku se synem v paláci ve Versailles? Ale samozřejmě tajně! (KMa)
DVD 5, délka: 1:43, obraz 1.66:1 barevný, zvuk: francouzský AC3 2.0 (chybně uveden italský), bonus: nabídka KMa
Francois Truffaut: L'Amour en fuite (1979) (csfd)
Příběh jménem Antoine Doinel pokračuje… Nyní je třicátník a právě se rozvádí s Christine. Živí se jako korektor a je zamilovaný do prodavačky gramodesek Sabine. Colette, jeho dávná láska z mládí, v současné době právnička, právě čte Doinelův autobiografický román. Znovu se potkají… na nádraží… Běží snad život po spirále? (KMa)
DVD 5, délka: 1:32, obraz: 1.66:1 barevný, zvuk: francouzský AC3 2.0 (chybně uveden italský), titulky: české (nevypínatelné), bonus: nabídka KMa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama